Nowości

BRÓG w Trafice !!!

Ogromną niespodziankę sprawił poznańskiej Trafice jeden z przemyskich twórców fajek.

Ni stąd ni z owąd przyszedł do Trafiki facet z wąsikiem niczym Herkules Poirot , uśmiechnięty , odprężony i wysportowany , normalnie młody Bóg , upsss Bróg – Zbyszek Bednarczyk. A tuż za nim niczym mgła po porannej rosie wpłynęła do trafikowego piekiełka Ania , małżonka Zbyszka . Jakaż to miła niespodzianka spotkała nas w ów środowy poranek.

Wpadli na chwilę jak po ogień ale nie zapomnieli , że będąc w Poznaniu dobrze zajrzeć do Trafiki za co ogromnie dziękujemy.

Published: 22 maja 2019

Jedziemy na Kaszuby

Jak już stało się tradycją Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki ” Kaszebsko Pipa ” z Somonina organizuje Turniej Fajkowy pod tytułem XII Międzynarodowe Mistrzostwa Kaszub w Wolnym Paleniu Fajki.

25.05.2019r Centrum Rekreacji „U Stolema” w Ostrzycach, będzie świadkiem kolejnych zmagań miłośników fajek i błękitnego dymku oraz będzie nas gościć w swych przyjaznych progach.

Jak udało nam się dowiedzieć , tytoniem konkursowym w/w Turnieju będzie Larsen Old Fashioned ufundowany przez przyjaciół z Białegostoku a fajkę konkursową przygotował Zbyszek Bednarczyk

Jak poinformował Zibi , którego gorąco pozdrawiamy i któremu ogromnie dziękujemy  … „Wykonane przez nas, specjalnie na tę okazję Turniejowe Pipy z Tremonii, są już gotowe” , jednak nie wiemy czy owa Tremonia to odmiana Platanu klonolistnego czy Miłorzębu dwuklapowego . Platan nie  oznacza wszak „wrzoścowego plateau” a miłorząb dwuklapowy bardziej sugeruje „podwójną klapę” jednak na Kaszubach zapalimy choćby fajki były z plastiku . Jednakoż w/w fajka będzie miała możliwość zastosowania filtra 9mm.

My KFC Trafika Poznań na Kaszuby jedziemy a i Was drodzy przyjaciele będzie miło widzieć.

Do zobaczenia za tydzień.

 

A na koniec coś na wesoło , bez sugestii :

Idzie facet ulicą patrzy, a tam strzałka z napisem: „Burdel u Sióstr Urszulanek”. Hmmm, myśli facet, tego jeszcze nie było. Wszedł, a tam za ciężkim dębowym biurkiem siedzi stara zakonnica i pyta:
– Czego chciał?
– N… no… skorzystać z, z, z u-u-usług…
– Płaci tu 500,- zł i idzie w te drzwi po prawej.
Zapłacił i poszedł, a tam na końcu korytarza kolejna, już młoda zakonnica siedzi przy zwyczajnym biurku.
– Witam pana.
– Witam, chciałem…
– Tak, tak wiem, 300,- zł i drzwi po lewej.
Zapłacił, poszedł i na końcu korytarza widzi nowicjuszka siedzi przy stoliczku…
– Dzień dobry.
– Dzień dobry, chciałem skorzystać z usług.
– Ach, tak… 100,- zł i te drzwi za mną.
Ok, zapłacił, już tyle wydal, to stówa go nie zbawi. Wszedł, drzwi się zatrzasnęły, a facet stoi na dworze, nie można już wrócić, bo klamki z tej strony nie ma… rozgląda się (nieco skołowany), a tu mała tabliczka z napisem: „Właśnie zostałeś wyruchany przez Siostry Urszulanki”.

Published: 17 maja 2019

Zdrowych Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Smacznego jajeczka , ale pamiętajcie niech będzie i fajeczka.

Najlepszego na Święta. Pozdrawiamy . KFC Trafika Poznań.

Published: 21 kwietnia 2019