WIELKANOC 2020r

Od KFC Trafika Poznań dla Przyjaciół

Kochani Przyjaciele od fajeczki i cygara. Nadeszły kolejne Święta , przez wielu uważane za te ważniejsze czy bardziej rodzinne niż te Bożego Narodzenia. Ale tym razem nadeszły Święta inne niż wszystkie poprzednie.

Święta podczas których nadzieja i miłość mają inny wymiar. Bo jeśli kogoś kochasz , szanujesz i dobrze mu życzysz to go nie odwiedzasz , nie masz okazji zapalić świątecznego tytoniu z przyjacielem , chyba że wirtualnie.

I w tej formie życzymy Wam wszystkim drodzy przyjaciele i waszym bliskim Spokojnych Świąt , Zdrowych Świąt , Bezpiecznych Świąt.

Nie dajmy się

Niech te Święta będą nauką jak ulotne i kruche jest to co mamy.

A nasze błękitne dymki niech krążą po świecie i łączą się na niebie. Mimo wszystko Wesołych Świąt !!!!!

Published: 12 kwietnia 2020

IPSD 2020r – Międzynarodowy Dzień Fajczarzy

Witajcie Przyjaciele !!!

W imieniu wszystkich członków KFC Trafika Poznań , wszystkim sympatykom , miłośnikom błękitnego dymu i przyjaciołom z którymi wspólnie „pykamy” w dniu święta wszystkich fajczarzy , życzymy samych sukcesów i najprzyjemniejszych chwil z ulubionym tytoniem.

My także świętowaliśmy i wraz z Wami podtrzymywaliśmy tradycję.

Published: 25 lutego 2020

„Sto lat!” z okazji 40-lecia RPKF

01.02.2020r podczas wręczenia nagród XXIV Mistrzostw Polski w Wolnym Paleniu Fajki na warszawskim Służewcu uhonorowano obecnego prezydenta Rady Polskich Klubów Fajki , obchodzącej swoje 40-lecie.

Prezydent prezydentów Henryk Rogalski, otrzymał od fajczarzy specjalny dyplom uznania oraz pierścień „100-lecia niepodległej Polski”.

Jubileuszowe nagrody wręczył Krzysztof Liedel – prezydent warszawskiego „Sherlock’a Holmes’a”.

W imieniu Klubu Fajkowo Cygarowego Trafika Poznań serdecznie gratulujemy całej grupie RPKF i Henrykowi Rogalskiemu za wszystkie lata , które poświęcił dla rozwoju fajczarstwa w kraju i poza jego granicami.

Published: 2 lutego 2020