Drodzy Przyjaciele !
Z wielkim bólem zawiadamiamy , że padliśmy ofiarą hakera , który doszczętnie zniszczył naszą strukturę klubową jak i stronę sklepu internetowego Trafiki.
Dzięki przyjacielowi odbudowujemy się niczym Feniks z popiołów , jednak do pełni szczęścia jeszcze daleko.
Jednak nie poddajemy się i zamierzamy TU być nadal i informować Was o życiu naszego KLUBU, o naszych wyprawach i uczestnictwie w turniejach.
Mamy nadzieję , że będziecie jak do tej pory śledzić nasze relacje i dzielić się z nami Waszymi wpisami.



