Wybory 2019r

Witajcie Przyjaciele,

14.11.2019r Tradycyjnie jak co roku zebraliśmy się w gościnnych progach pizzerii La Nostra by uczcić kolejną rocznicę powstania naszego Klubu. To już 6 lat jak występujemy pod szyldem KFC Trafika Poznań.

Wspominaliśmy nasze tegoroczne występy na zawodach , ocenialiśmy profesjonalizm ich organizatorów i na nowo przeżywaliśmy atmosferę każdego z turniejów, na którym byliśmy. I choć na krajowych zawodach pojawiamy się rzadko, to bardzo interesujemy się życiem klubowo-turniejowym naszych przyjaciół z innych miast do których nie udało nam się w tym roku dotrzeć. Jednak jeden Turniej jest jeszcze przed nami – Grand Prix w Bydgoszczy , i tu wybieramy się w miarę możliwości w jak najliczniejszym składzie.

Rocznica Klubu , nasze indywidualne święto , rządziła się jak zwykle odpowiednim harmonogramem , był czas na rozmowy , wspominki i plany , był czas na posiłek i toasty. Przyszedł jednak moment w którym nasz Prezydent zreasumował nasze osiągnięcia i zrealizowane plany , pochwalił indywidualne sukcesy poszczególnych zawodników naszego teamu oraz podziękował za udział w Turniejach naszej najwspanialszej grupie wsparcia czyli tej ładniejszej części naszego Klubu , naszym Paniom.

Po wspaniałym prezydenckim preludium , rozpoczęło się głosowanie i wybór kandydata na Prezydenta na kolejny rok. No cóż powiedzieć , wszystko odbyło się w sposób demokratyczny i zgodny ze Statutem Klubu. I po jednostronnym głosowaniu Nowym Prezydentem na rok 2020 , ku ogromnemu zdziwieniu i zaskoczeniu wybranego został – DAMIAN MUCHA !!!

Wybrano , choć nie wybrano tylko pozostawiono przy swoich stanowiskach i zostali przyjęci przez aklamację wszyscy pełniący role uzupełniające w Klubie : skarbnik , kwatermistrz , elektryk „złota rączka”. Jednak jeden wybór był nowym wyborem , funkcję sekretarza Klubu pełnić będzie w nowym roku – Małgosia.

Wieczór wyborczy trwał prawie do północy , po czym grzecznie i dobrym humorze udaliśmy się do domków.

NASZ NOWY „STARY” PREZYDENT

W imieniu wszystkich członków KFC TRAFIKA POZNAŃ gratulujemy Damianowi , który jak nikt inny w naszym Klubie zasługuje na funkcję jaką piastuje.