Tak szybciutko nim zaczniecie fajeczki dziś palić.
Z najlepszymi życzeniami dla organizatorów i wszystkich uczestników Gdańskiego Spotkania z Fajką.
Niech się święci „Dzień Fajczarza”
To się raz do roku zdarza,
Wszelka brać po fajki sięga,
Do turnieju się zaprzęga.
Oczy wszystkich są zwrócone,
teraz tylko w jedną stronę.
Gdańsk to miasto znamienite,
Mgiełką dymu dziś spowite.
By honory oddać, nadszedł teraz czas
Ukłon piękny ślemy, więc niejeden raz.
Dzień tak ważny w życiu każdego fajczarza,
w historii fajeczki wpisać się nadarza.
Życzeń moc Wam się należy,
O tym wszyscy wiemy
więc z radością i uśmiechem
ślicznie winszujemy.
Dobrej zabawy i ciekawych doznań.
Autor : Małgosia Tritt

