DZIEŃ FAJCZARZA 2016

Tak szybciutko nim zaczniecie fajeczki dziś palić.

Z najlepszymi życzeniami dla organizatorów i wszystkich uczestników Gdańskiego Spotkania z Fajką.

 

Niech się święci „Dzień Fajczarza”

To się raz do roku zdarza,

Wszelka brać po fajki sięga,

Do turnieju się zaprzęga.

Oczy wszystkich są zwrócone,

teraz tylko w jedną stronę.

Gdańsk to miasto znamienite,

Mgiełką dymu dziś spowite.

By honory oddać, nadszedł teraz czas

Ukłon piękny ślemy, więc niejeden raz.

Dzień tak ważny w życiu każdego fajczarza,

w historii fajeczki wpisać się nadarza.

Życzeń moc Wam się należy,

O tym wszyscy wiemy

więc z radością i uśmiechem

ślicznie winszujemy.

Dobrej zabawy i ciekawych doznań.

 

Autor : Małgosia Tritt