Wybory po roku działalności Klubu

Dziś świętowaliśmy pierwszy rok naszej działalności klubowej.

Klub stawił się na zebraniu w pełnym składzie ( prawie ). Na naszym jubileuszowym spotkaniu gościliśmy , co było miłą niespodzianką – mistrza Henryka Worobca . Zgodnie ze statutem dokonaliśmy wyborów i jednogłośnie wybrano nowy (prawie stary) zarząd na następną kadencję. Po roku działalności nasz Klub uszczuplił się o jedną osobę. Z uczestnictwa w nim zrezygnował Tomasz Polichnowski. Więc jest nas teraz 11.

Prezesem klubu został piszący te słowa – Damian Mucha, v-ce Prezesem i skarbnikiem Ryszard Szułczyński a drugim v-ce Prezesem i sekretarzem Grzegorz Paska.

Był oczywiście tort , różne napitki i dobry tytoń w fajce do tego .

Do miłych spotkań na zawodach i nie tylko…

 

Nowy rozdział

Trafika działa już 15 lat. Doświadczenie, jakie zebraliśmy, zarówno w sklepie „stacjonarnym”, jak poprzez uważną obserwację ruchu na naszej stronie internetowej, doprowadziły do przemodelowania naszej aktywności. Czas wyjść poza ściany Trafiki i zaistnieć także na Waszych monitorach. Mamy nadzieję, że ta strona stanie się dla Was cennym źródłem informacji o naszej ofercie, miejscem, gdzie będziecie chętnie zaglądać, łącznikiem, pokazującym nasze codzienne życie.

Zapraszamy do korzystania i odwiedzania nas jak najczęściej!

Trafika Poznań